Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Опитування. » Ваш улюблений колір


Ваш улюблений колір

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Ну який ваш улюблений колір???
Мій синій і червоний а який ваш???

0

2

мій червоний,жовтий,чорний,білий.

0

3

Чорний, сірий. Я специфічна людина

0

4

Gothic_Boy написал(а):

Чорний, сірий. Я специфічна людина

А я по твоєму не специфічнин :D

0

5

Розовий! Шутка :D Білий я люблю

0

6

Error написал(а):

Розовий! Шутка  Білий я люблю

Я думав шо Голубий :lol:

0

7

Ось значення деяких кольорів:

Червоний колір - елемент вогню.Це також колір надзвичайно емоційний. Він символізує кохання, мужність і повагу.Це колір лідерства, колір першості.

Рожевий заспокоює - це колір захоплення і симпаті. Здивуйте дорогих Вам друга/подругу і подаруйте їм радість, сказавши "Ти найкращий(а). Рожевий символізує співчуття, любов і чистоту.

Помаранчевий викликає почуття щастя і радості. Він також є кольором повного енергії сонця. Помаранчевий втілює у собі рух, силу, енергію і вміння дарувати.

Жовтий асоціюється з розумом і справедливістю. Це відтінок соціальної енергії. Він пробуджує ентузіазм у ставленні до життя. Жовтий колір також втілює цікавість і бажання щось покращити.

Блакитний - колір високих помислів і містики. Це колір правди, відданості, спокою і щирості. Блактиний колір приносить людям добробут, є виявом співчуття і великої внутрішньої сили.

Білий поєднує в собі елементи цілого світлового спектру. Це найсильніший і найчистішийз усіх кольорів.Він вважається кольором довершеності і чистої світлої енергії. Білий несе в собі життєву силу і бадьорі почуття, сприяє творчості.

Знайду ще - розміщу)))

0

8

Ніколи б не подумав :)
Дякую Ілліаночко

0

9

Однозначно - червоний!!!! crazy

0

10

Колись найбільше подобався жовтий,а тепер уподобання якісь трохи розмиті...

0

11

Це не страшно. Просто міняєшся ти і твої смаки)))

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Опитування. » Ваш улюблений колір