Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Селище » Illana... Замок з вредними привидами)))


Illana... Замок з вредними привидами)))

Сообщений 1 страница 30 из 48

1

Тут живу я. Заходьте на чашечку кави/вина/крові))) Кому як подобається. А якщо буде чіплятися полтергейст (такий зелений і з ножичками в шиї) - пригрозіть, що скажете Драконові Феніксу (мене ця зараза абсолютно не боїться))) Я про полтергейста).

0

2

Я тут.
Пригостиш кавою?

0

3

Запросто! Сідай де бачиш. Я тута ще не розпакувала речі... Тому бардак повний! А ще ці привиди! Воопше дурдом!

0

4

Що тут в тебе цікаве є?

0

5

Цікавого повно! *Подала чашку з кавою* Гаряча і чорна... Це я про каву. Хоча і мене це стосується)))

0

6

Привіт Ілланночко!!*зайшла до замку і обійнялпа її*як у тя тут житуха була без мене??

0

7

Дяк за каву. Що будемо робити?

0

8

Привіт Ліса! Молодець, що забігла! А робити мона шо хош)))

0

9

Привіт Іліана ти не зайнята роботи не маєш???

0

10

Та пока наче нє. Розпакуватися можу і пізніше. Шось тре помогти?

0

11

Ну ясно,можна щось по хавать??Бо їсти....ой як хочеться

0

12

Борщ з галушками бу?)))

0

13

Звичайно бу!!!!!!!!!!*підбігла до столу,сіла,і почала тарабатити ложкою,чекаючи на сві добрий-придобрий борщ*

0

14

*Насипала величезну тарілку борщу і дістала нарізане великими шматками сало; виклала на стіл часник, хліб і сметану* Смачного! Їж поки гаряченьке...

0

15

Дякую*почала ввічливо їсти боооооооорщик*мммм*прожувала*а де ти таке м'ясо береш??Дуже смачне.

0

16

Ліпше тя цього не знати) Грінпіс отдихає) Ти сметанки побільше кидай.

0

17

Мож і мене пригостиш?

0

18

ні...я сметанки не люблю,зовсім із сметаною не їм*відхилила сметану і пропозицію*

0

19

А сало, часник?

0

20

ага,сало,часник

0

21

Вампіри і грип не чіпляється)

0

22

Ага,дякую*взяла часник і доїла разом із цибулею борщ*Мямямямямяммммм.....смакота.......дякую!!!!

0

23

На здоров"ячко!

0

24

Що будем робить??

0

25

Є пропозиції?

0

26

От і я забігла до тя. Чим буш гостю пригощати?

0

27

Борщ! не кров, але червоне *засміялась* Часник не даю. Ми з тя його не любим))) Сідай біля Ліси. Я вже насипаю. Руки вимий, бо в тя шось червоне на них)))

0

28

Тю.......я теж темна,але часничок лублу,бо він ганяє світлі мікроби,а темних прибавляє*помсіхнулась*

0

29

Привіт Іланко!!!
Можна в гості....???

0

30

Звичайно! Заходь! Чим тя вгощати? Що любиш?

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Селище » Illana... Замок з вредними привидами)))