Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Центральна вуличка » Кав'ярня "Пірат"


Кав'ярня "Пірат"

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

Затишна кав'ярня для тих, хто хоче посмакувати духмяною кавою і поспілкуватися з приємними людьми. Заходьте!

0

2

Привіт Ілланочко!!*забігла до приміщення*можна з тобою по смакувати кавою?

0

3

Звичайно. *Застелила білосніжну скатерку, поставила на столик дві чашки кави, тортик і печення* Та що ти як не рідна? Сідай вже!))) *Приймач видає приємну мелодію, а з величезного вікна видно головну вуличку з безліччю магазинів. На дворі йде дощ, а в кав"ярні тепло і затишно; весело потріскує камін*

0

4

ну....розказуй*сьорбнула каву*АЙ!!!ГАРЯЧЕ!!!!!!*почала стогнати*'ій уаз'ик!!!'ій уаз'ик!!!'ій уаз'ик!!!'ій уаз'ик!!!!!!!!

0

5

Секунду. *Прошепотіла замовляння і біль зник*. Вибач, я таку п*ю. Люблю гаряче. *Подула на чашку Ліси* Тепер має бути якраз добре))) *Сьорбнула і блаженно зажмурила очі* Ой, я про тортик забула. Ми ж дієт не любим? *Підморгнула*

0

6

дякую*забула вже про той більь*ааааа.....то ти про дієту.дак я на ній не сиджу(вона не зручна,мокра)))тортик мона))))))))))

0

7

Давай розріжем на двоє і з"їмо всім дієтам на зло!!!!

0

8

Давай*взяла нож,і порізала тортика на дві частини,одну поклала на тарілку Ілланночці,а другу-собі*ммммм*почала ласувати*

0

9

*Вгризлася в торт і блаженно закрила очі* Я в Нірвані і буду не скоро *усміхнулась*

0

10

ага*заржала так,що аж стулець затріщав*Ой...

0

11

Ці стільці не надто міцні. Тре буде міняти! Вічно ці феї з замовленнями наплутають. Я просила такі, щоб вони навіть якщо ними троля огріти по голові цілі були. Халявлять, окаянні)

0

12

А вони,ну,ці феї,часто заходять?

0

13

Нарахунок фей не знаю,але я таки приперся.Чашечку гарячого чоколаду можна ?

0

14

Можна. *Встала з-за столика і зайшла за стійку* Сідай ближче до каміна. Ти весь мокрий. Ось, тримай. *Подала чашку гарячого шоколаду* Як справи?

0

15

Та все файненько.От,хочу собі травинку завести...брррр...тоюто тваринку... *підозріло глянув на шоколад" Ти ж туда недобавляла нетрадиційних складників,нє ?

0

16

Я вже покинула мрії тебе колись отруїти *обворожитєльно усміхнулась* Пий. Я і собі зробила. *Показала свою чашку і сіла поряд, на шкуру ведмедя на підлозі*

0

17

Значить молоко було не свіже...треба буде трохи ...переговорти із знайомим вампірчиком...

0

18

Та чого ти? Може ти мну не довіряєш? *лукаво усміхнулась*

0

19

Довіряю,а от вампір з молоком спартачив.Чи можливо я випив вчорашнє молока ? Потім прийду додому,розберуся.

0

20

Тіко живим лиши. Такий талант не вбивають)))

0

21

А мона мені тож гарячого шоколаду??

0

22

Мона. *Встала і налила чашку чоколядки Лісі* Тримай. Тільки акуратно. Гаряче...

0

23

А я вже знаю що гаряче,дякую,але я все ж підожду,поки остине))

0

24

Оце правильно! Сідай ближче! Тут тепліше... *простягла руки до каміну*

0

25

*теж простягнула сівши*

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Центральна вуличка » Кав'ярня "Пірат"