Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Центральна вуличка » Все для дому, замку, печери, особняка та інших приміщень :)


Все для дому, замку, печери, особняка та інших приміщень :)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

Тут можна придбати все для дому, заамку, печери, особняка та інших приміщень...

0

2

Можна мені якусь відому картину Шишкина???Бо нравляться його пейзажі.

0

3

Мені потрібна пещера до якої важко дістатися

0

4

Прийму замовлення. Покищо шишкіна немає((( Завтра обов"язково привезуть. Забіжиш? До речі, на дворі дощ, а ти без парасольки. Ось *протягнула парасольку*

0

5

Печери... Ні, печер нема. В нас спеціалізація трошки друга. Ми для дому продаєм, а саму нерухомість - ні. Може створиш фірму по продажу нерухомості?))) От тобі і свіжа ідея)))

0

6

Illana написал(а):

Дякую*взяла гарну парасольку*а можна,поки іде дощ,то я зостанусь у тебе,тут,у крамниці,а коли скінчиться,то я піду.

0

7

Привітки ! Мені б шпалери в хату якісь.З паравозиком бажано. crazy Жарт-жарт.Мені потрібні шпалери з природою,але магічні,щоб рухалися для мого живого куточка.Я б міг зробити сам,але у мене не має магічного клею,тому якщо потрібних шпалер немає,то візьтму клей і заодно заготовки для роботи.
Ух, багато наговорив.Виконаєте замовлення ?

0

8

Все є. Вам як? Телепортувати додому? Чи візьмете все це з собою? *з сумнівом глянула на паки і згортки*

0

9

Ой,дякую.Небуду вас нагружати.Заберу сам.*щолкнув пальцями,з"явилися вже знайомі нам Воїни і акуратно понесли пакунки додому до господаря* Скільки з мене ?

0

10

Рахунок пришлемо поштою. Вам совою чи кажаном присилати?

0

11

Кажанчиком краще.Бо мій поштар не дуже... е-е-е...вічливий із совами.

0

12

*Записала у блокнот побажання клієнта* Дякуємо за покупку. Звертайтесь. У нас можна навіть викликати дизайнера "на дом". Це нова послуга.

0

13

Поки що дякую.Всьго доброго.

0

14

Дак буде мені Шишкін??

0

15

Ходімо... Тут обережно, не зачеппись за цей рулончик... Вибирай....

0

16

а де ж вони?

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Центральна вуличка » Все для дому, замку, печери, особняка та інших приміщень :)