Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Селище » Великий БдИнОчОк темряви Lisu.


Великий БдИнОчОк темряви Lisu.

Сообщений 1 страница 30 из 33

1

Тут є все,що в тільки побажаєте,заходьте,побісимось.Але не лякайтесь,якщо у вас передчуття,що за вами хтось стежить,і ви бачите,як пробігають чиїсь тіні.Просто ідіть собі впевнено,і думайте про те,що зараз покличите єдинорога.Ті тіні одразу і повтікають,вони схвоплюють невинних,тих,хто боїться темряви.А бояться вони(тіні)-світлих сил.Сюди заходять тільки самі темні,самі смілі маги.Маглам тут не місце.Ви що,і справді перелякались??!Не бійтесь,вас просто кілька разів порубають зомбі,і позатягують у безодню інферії.Тут нема мічого такого страшного,а якщо не допомагають і єдинороги,то кажіть,що позвете Лісу.На їх місці і духу не зостанеться(вони всі мене бояться,думають,шо я джерело темної магії і самої Смарті,ну тіпа Воландеморт,от тупаки).

0

2

Клас! Мені тут подобається. Чого витріщилось? *до чудовиська яке тягнуло до мене руки*  Лісо, привіт, до тебе мона?

0

3

Привiт Lisa!!! Класне житло... Доречi нiчого, що я розпилив одного твого iнферiя? Просто нелюблю коли до мене торкаються...

0

4

Illana написал(а):

Клас! Мені тут подобається. Чого витріщилось? *до чудовиська яке тягнуло до мене руки*  Лісо, привіт, до тебе мона?

Привіт,Ілланночко!!*прибігла до неї із невідомого коридора*Звичайно можна,заходь,не стій на порозі,бо світло проникає.

0

5

Xardas написал(а):

Привiт Lisa!!! Класне житло... Доречi нiчого, що я розпилив одного твого iнферiя? Просто нелюблю коли до мене торкаються...

Привіт,Хардс.Та то не нічого,а якраз добре,бо порозводилось тут їх більше,ніж навіть зомбі і тінеї.То ти молодець.

0

6

Фє! Хардасе, обережніше тре бути! Мені новісінький плащ забризкав! А інферії не відпираються! Ось тобі! *замазала його сорочку* Ти світишся!))))

0

7

ну.без розборок у моєму замку!!ось*змахнула ЧП і на плащю і сорочці Іллани і Хардса нічого не стало,стало як новісіньке*якщо,стірать вручну,то звичайно не вистіраєш.

0

8

Люди, яка сорочка?
Я завжди ходжу в темно-червоній мантії...

0

9

а під низом нічого??Ну ти ж напевне в сорочці,чи ні?

0

10

В сорочці, але її невидно...

0

11

Ну то я тя руки підниз запхала))) Яка я нечемна!!!!!!!!!!

0

12

Лісо! Ти геній! Мені не вдаються ці господарські замовляння((( Тому і мучуся)))

0

13

ну дякую,але насправді я не такий уже і геній,у деяких випадках(а вони бувають)я тороп.Просто тороп.А про замовляння,якщо щось буде не так із ними,то приходь.

0

14

Ловлю на слові. Ти ще сама будеш не рада, що запропонувала)

0

15

ні,буду рада,тому і лови на слові.Ілланночко,а пішли на кладовище?

0

16

Пішли!

0

17

*прийшла стомлена до свого будиночка,вляглась на діван і почала дрихнуть(спати)))))))*Хро.......пш............хрооо.......пш.......хро.........пшшшшшшшшшш..........

0

18

Ліса хоч бути модератором???

0

19

ДА!!!!!!!!!!!!!!!А шо мені те зробить?

0

20

Подивитись уважно на мій підпис
І на оголошення

0

21

а як стати супермодером??Подивись,я там написала щоб бути модером.

0

22

Ені баді хоум? (Якщо дослівно то "якесь тіло тута?")

0

23

Ноу бадіс хом!!(прикалуюсь)Привіт!!!Заходь

0

24

О, у тя перестановка?

0

25

Да,а шо,кульно я забацала??

0

26

Ага! Мну нра! *З розгону скочила в крісло* М*якенько! Супер!

0

27

ага!А шо ж ти думала??

0

28

*натянула на коліна плєд* Тепленько!

0

29

ОТО

0

30

Що бум робити?

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Селище » Великий БдИнОчОк темряви Lisu.