Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Кіно » "Всі жінки відьми" (вони ж "Зачаровані"). Скажи свою думку)))


"Всі жінки відьми" (вони ж "Зачаровані"). Скажи свою думку)))

Сообщений 1 страница 12 из 12

Опрос

Яка героїня з сестер Халівел вам найбільше подобається?
Прю (Шенен Догерті)

0% - 0
Пайпер (Холлі Марі Комбз)

66% - 2
Фібі (Аліса Мілано)

33% - 1
Пейдж (Роуз Макгауен)

0% - 0
Голосов: 3

1

Як на мене це чудовий серіал! Я, наприклад, всі серії заю на пам"ять))) В цій темі можна написати свою думку і розмістити цікаву інформацію про серіал та його героїнь. Думаю, що таким чином ми всі дізнаємось багато цікавих фактів і новин)))

PS. До речі, ніхто не знає, а зйомки серіалу продовжуються? Будуть нові серії?

+1

2

Пайпер
А нових серій вроді не буде

0

3

Мені тоже Пайпер, хоча, на скільки я знаю, всі більше люблять Фібі) Вона і гонорари найбільші має. Жалко шо серій нових не буде(  Я би подивилась.

0

4

О, це був мій найліпший серіал ,я просто обожнювала його. Зараз шось ставлення трохи змінилось, але все одно люблю його дивитись. З ним ше й моє дитинство пов"язане. Ми з подругами завужди грались в трьох сестер. Я була Фібі, вона найбільше подобалась і як актриса, і як героїня...

+1

5

В мну те саме) Я Пайпер була. Вона мені по характеру найближча. І тоже тепер ставлення помінялось. Може дається в знаки те, що я кожного року з початку до кінця всі серії дивилась?)

0

6

Може, я також нать не пам"ятаю скільки разів дивилась... :)  Але чекаю восьмий сезон, бо ше не бачила...

0

7

Я от тоже його толком не бачила. Скажеш мені, коли нові серії будуть)

0

8

ОК. Але це буде не скоро...тік перший сезон йде...здається...давненько не дивилась...

0

9

В мене був такий сезон, щоя ні одної серії не пропустила)

0

10

А мені найбільше.......ем........ну.......Фібі.ну.....і Пейдж......коли ось було літо,то я з дівками гральсь,ну....поняли,по приколу....дак я там була Прю :P  :P :P  :P

0

11

То напевне всі через то проходили) Ну, маю на увазі грали в трьох сестричок)))

0

12

О, до речі в нас компанії були ше і хлопці... Так шо у нас і Лео і Коул і навіть Енді були :rolleyes:

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Кіно » "Всі жінки відьми" (вони ж "Зачаровані"). Скажи свою думку)))