Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Розмови про особисте » Потрібна порада


Потрібна порада

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Я не вмію писати романтично, тому напишу так, як вмію.
Вчора була на дискотеці і познайомилась з прікольним хлопце:високий, красивий і (що рідкість у нас) розумний і дотепний. Танцювала всі мєдляки з ним і він навіть для мене пісню замовив) Потім подружка сказала, що він зустрічається з моєю знайомою і на даний момент вони посварені (а зустрічалися вони вже 2-3 роки). Він хотів мене провести до дому, але я відмовилась. Тепер думаю: дура я благородна чи благородна дура))) А якщо серйозно, то хлопець мені подобається і я не знаю що робити. Підкажете?

0

2

То візьми,і налагоджуй з ним стосунки.Все ж таки,він з твоєю знайомою посварений,а якщо ти і ця знайома дуже великі друзі,то це,(як я думаю)буде так,що ти відбила у неї чувачка.

0

3

Я з нею вже года два не контачу. Просто я людина гуманна і не хочу взяти і спортити те, що вони будували 2 чи 3 роки.

0

4

ну......тоді якщо ти така людина...то я навіть і не знаю...ну я ж кажу,починай створювати з ним стосунки.А їй скажеш:"Кто не успел,тот опоздал"

0

5

Хлопець дуже класний! Якби не це, то плюнула би і взагалі б забула. Мені пісні ще ніхто не заказував і не казав при цьому:"Свєта! Не вздумай втекти. Це наш мєдляк". Це при тому, що він тверезий і знає мене пів години)

0

6

Ясно,ну я вже висловила свою думку.Рішай сама,все ж таки твій хлопець(майбутній)і твоє життя,і твоя воля.Тобі просто потрібна порада,і не те,як продовжувати життя.

0

7

Дякую! Просто я хотіла почути чиюсь думку на цей рахунок)))

0

8

ну тоді будь лааасочка.

0

9

Ги ги, а ось і я вставлю своє словечко....
Знач так, по-перше: якшо він дійсно такий класний, і тобі з ним добре, якшо ти часто думаєш про нього і коли тобі згадується ваш танець - ти усміхаєшся, то я раджу тобі не віддалятись від нього. Знаєш, я напевне поступила б так само в кінці...але б потім дуж жаліла про це...Жаль мені звичайно його колишню, але ти явно йому запала в око і хай все йде своїм плином - він тобі подобається, а ти йому...можливо це доля???

0

10

Я б тоже хотіла так думати. ДОЛЯ... Звучить) Я напевно закохана)

0

11

Ну я в жіночі розмови лізти не буду :D

0

12

Illana написал(а):

Я напевно закохана)

Ну, нать не знаю, чи ти закохана вже...просто я так зрозуміла, шо в вас шалена захопленість один одним...
ех..приємно...шо хтось має такі відчуття...

0

13

А в тебе таке було?

0

14

Мабуть аж такої захопленості  небуло. Заздрю тобі... cray

0

15

А що було? Аж такої не значить, що не було ніякої

0

16

Звичайно були певні почуття і не один раз, але справжніх не було...хоч я раніш думала інакше...

0

17

Знаєш, в такому разі у тебе все попереду. Інакше і бути не може

0

18

Я це знаю. І навіть рада, шо досі не було....люблю все нове...

0

19

Ех, не упускай шанс! Щастя само вруки проситься. І не візьмеш?

0

20

Дак ти Ілланочко вже вирішила,що робити із тим паціном?

0

21

Сьогодні піду на дискотеку. Там і вирішу)

0

22

Скоріше так, ніж ні)

0

23

Ну то шо там у тя із ним?

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Розмови про особисте » Потрібна порада