Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Мальовничі та моторошні околиці нашого селища:) » Лісові хащі... Моторошно і весело:)


Лісові хащі... Моторошно і весело:)

Сообщений 1 страница 30 из 75

1

Темні столітні дерева і зелена травичка... Недалечко давно закинута хатина лісника... По-за стовбурами час-від-часу можна помітити незрозумілий стрімкий рух... З глибин лісу доносяться дивні звуки... Це вони... Наші рідні і моторошні хащі!

0

2

На галявину вийшов величезний вовк, роздивився навколо і перетворився на хлопця. Пройшовся по поляні, вибрав місце і ліг на траву, поклавши руки за голову. Небо було голубим і безхмарним

0

3

*тихенько підійшла і налякала Gothic_Boy*Бу!!!!!!!!!!!!!!!!!Ха-ха-хахаЗлякався???*побачила,як переляканий хлопець одразу став на ноги*

0

4

Лісо, сонечко, та нащо ти його так? Він же заїкатися все життя буде? *До хлопця* Ти  як? Не забувай, що хащі тут моторошні і розслаблятися тут не слід...

0

5

dfg  edg Не знаю,Іллано..щось на мене напало,шо я почала із інквізиторів іздіватись.*повернулась до хлопця*вибач,я більше так не будуdfg  edg

0

6

Аяяй :/
Як я можу бути в вас впевнений що настцупним кроком можуть налякати і мене.

0

7

Наш лозунг "Зроби вигляд що нас не помітив і ми налякаємо тебе до смерті". То як? Хочеш налякаєм)

0

8

Дракона?

0

9

Ага! Чого не зробити людині приємне)))

0

10

А шо іменно зробим??

0

11

підійдем ззаді і скажемо: "Ти ще живий - тоді тобі до нас) Ненаю... Ти придумай як)

0

12

Емммммммммм.....*подумала*може........ОООО!!!!Давай тіпа:"Ти будеш в Раю,а Ад тут,недалеко".Давай?

0

13

Не поняла трохи. Поясни. Пліз...

0

14

*Спалахнуло яскраве синє світло... і з темноти хащів вийшов темний чаклун у червоній мантії*
Що за розборки? Кого лякаємо? Кого вбиваємо?
Дайте мені....

0

15

Illana написал(а):

Не поняла трохи. Поясни. Пліз...

Ну тіпа Дракон буде в Раю,але Ад біля нас.

0

16

Лісо! Нас тута у вбивствах підозрюють! Прікол!

0

17

Я не підозрію..., а запитую...

0

18

Іллано,не переживай,а якщо і підозрюють,дак хай і надалі підозрюють собі.

0

19

Так безпідставно ж! Тепер тре когось кокнути))) Dwarf

0

20

Фу,як тут людно...Я сам хотів когось прикокнути,але тепер буде здаватися,що я вкрав ідею. Dwarf

0

21

Такі ідеї не крадуть! Приєднуйся! girl_wervylf

0

22

На жаль вже неможна,треба гроші збирати...

0

23

:beee: Я з тобою не поділюсь!

0

24

То й не треба !  :beee:

0

25

cloce_tema Проїхали)))

0

26

Все !! Ура !! Майже назбирва,ще треба 20 баксів !! :cool:

0

27

cloce_tema Ні. Нічого неприроднього ніхто не посміє там побудувати!

0

28

Неприроднього будувати не будем,ти права.Збудуєм НАДприродє ! :big_boss:

0

29

Все, я вже майже вийшла з себе :bad:

0

30

Тю,та тебе зараз стошнить,ти вже вся зелена....На таблеточку,не хочу замасити свою нову мантію.

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Мальовничі та моторошні околиці нашого селища:) » Лісові хащі... Моторошно і весело:)