Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Магічні теревені:) » Якими надприродними здібностями ви хотіли б чи можливо вже володієте?


Якими надприродними здібностями ви хотіли б чи можливо вже володієте?

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Якими надприродними здібностями ви хотіли б чи можливо вже володієте? Це справді цікаво. Чи не так? Не соромтеся!

0

2

Цікавеньке питання... Хочу час зупинити. А що? Хай зупиниться на самих цікавих місцях. О, згадав. Я раз бачив віщий сон... Прикинь!

0

3

Віщі сни? Ото дійсно круто! І що ж тобі снилося?

0

4

А я б хотіла.... Зараз подумаю.... Передбачати майбутнє! Тоді би знала все. Головне дату своєї смерті не знати! Оце дійсно жуть!

0

5

Мені снилося, що я мобілку загубив. І через 2 дня тупо загубив. Не вкрали, а таки загубив. От якби ти мені майбутнє передбачила... :D

0

6

Ну, ти міг би зупинити час і якось її знайти)))

0

7

Вау!!!!!!!Віщі сни!!!А я б хотіла володіти левітацією!!!!!Звморажувать час!!Це ж круто!!!!!

0

8

Левітація - супер! Я тож хо!

0

9

Хочу читати чужі думки...Цікаво що насправді про мене думають оточуючі...

0

10

А не боїшся розчаруватися в людях? Всяке можуть думати все таки...

0

11

Да........всяке)))))

0

12

Я б хотіла вміти літати...деколи хочеться читати чужі думки...чи побачити майбутнє...чи зникнути..але то таке...самі мрії...

0

13

інколи дійсно є бажання зупинити час, його катастрофічно не вистачає"""  Dwarf  дайте часу.... хочеться насолоджуватись хвилинами радості, але завжди потрібно кудись поспішати(((

0

14

От і я про це! Тож хо більше часу! http://homepkob.net/forum/style_emoticons/default/rolleyes.gif

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Магічні теревені:) » Якими надприродними здібностями ви хотіли б чи можливо вже володієте?