Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Комп'ютерні ігри » Gothic III


Gothic III

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Про таке навіть важко писати.Попри всі початкові глюки - це ЧУДО !!!! Гра із легендарної рольової серії Готика яка стала однією з найвідоміших в світі.
Як напевно знають фанати серії,видавець і розробник порвали свої стосунки.Розробник(у яког на привеликий жаль не залишилоя прав на Готику 4) робить свою фентезійну гру,а видавець,що знайшов розробника нової Готики...ну ви розумієте чим вони там займаютьмя...роблять ЇЇ. Готику 4 . Гру,яка може продовжити славу цілої серії,може стати середнім проектом,а може із тріском провалитися.Мужаймося браття. Dwarf

0

2

Це найкраща гра з усіх RPG. Хоча я грав тільки в першу... cray
Другої в мене немає, а третю мій комп не потягне.
Дуже хтів у другу пограти, але ніде її вже непродають.
Може хочь розкажеш, що там нового, а то мене ломає...
P.S. Це в тебе на авці не Xardas часом?

0

3

На авці в мене справді Ксардас.В третій Готиці він майже такий самий.До речі першу Готику не грав (почав з другої).Інсталяху другої готики маю на компі.Друга та третя частини просто суперові...Казкові...Скріни ти ж напевно бачив.
Другу готику можна найти і купити.Продається в інтернет магазинах і в моєму улюбленему магазині "Ігроманія" у Франківську.Якщо знаєш якийсь хороший магазин - просто замов гру(обов""язково з адоном),за це вони додаткові гроші не візмуть.

0

4

Знайшов 2 Готику в інтернет магазині!!!
Треба буде замовити...
В тебе вона на одному диску?

0

5

Вона в мене не на диску,але я колись брав її напрокат,то була на двох.Головне не прорахуйся - якщо будеш купляти ,то купляй з аддоном "Ніч Ворона",він добавляє дуже цікаву й велику сюжетну лінію.

0

6

Вже прийшов диск... Ля...Ляяяя!!!!!!!!!!!!

0

7

Ну і як гра ? Яка ціна ?

0

8

Поки не грав треба переписати на CD в мну DVD-рому немає Ціна нормальна 33 грн і 10 за посилку...

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Комп'ютерні ігри » Gothic III