Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Мальовничі та моторошні околиці нашого селища:) » Озеро імені Невідомого монстра:)


Озеро імені Невідомого монстра:)

Сообщений 1 страница 30 из 74

1

Хащі закінчуються і враз - перед вами озеро. Ох і моторошне місце скажу я вам. Тихо... Тільки час-від-часу пролетить ворон і порушить цю неймовірну і гнітючу тишу... Тут можна поспілкуватися чи побути наодинці зі своїми думками. Обирати тобі...

0

2

З хащів вийшла дівчина з чорним волоссям, одягнена у чорний довгий плащ, високі чорні чоботи; через плече у неї спускається чорна шкіряна сумка, збоку висить меч. Розгледілась, хмикнула. Направила на камінь перед собою перстень, з нього вистрелили червоні і зелені іскри і на місці каменя з"явився трон. Вона сіла на нього і не мигаючи втупилась у нерухому чорну гладь озера. Тиша....

0

3

*З темноти вийшов маг у червонійй мантії*
О....!!!! озеро...!!! ща буду рибалити crazy

0

4

Ти шо? Думаєш тута рибка водиться? Тута крім піявок і крокодильчиків нічого нема. Але якщо ти захочеш поплавати - я не проти))) Кому заповісиш свою мантію? girl

0

5

А я ща крокодильчіків підсмажу і поплаваю...
*В руці з'явилася вогняняна куля* Хош смаженого крокодильчика?

0

6

Мну хвостик і грудіночку. О, я ще чоботи нові хочу з крокодилячої шкури!

0

7

Ща зробимо...
*Велика вогняна куля накрила озеро... і з під води випливли величезні крокодили....
Одним помахом руки чарівник зірвав шкіру з крокодила і через секунду вона перетворилася на нові, блискучі чоботи...*
Тримай подаруночок....

0

8

*Поманила пальчиком чоботи і вони слухняно "підійшли" до неї. Нагнулась і взула* О, саме мій розмір! Як ти вгадав. Лови *послала повітряний поцілуночок і + в репутацю*

0

9

Я володію виманологією...

0

10

О, і про що я зараз думаю?  dfg

0

11

Ти думаєш "Що я тобі відповім" crazy

0

12

Ну, ладно... Проїхала. Бо я вже пожаліла шо запиталася edg

0

13

Класне озерце...От там побудувати турбазу,там маячок,там супермаркет,тут насипати пляж,там зоопарк з крокодилами...Ух,ніби все !  :big_boss:

0

14

Я тя побудую! Нізязя! Жива (ну, судячи з виду таки мертва) природа! Де ше відпочинеш?

0

15

Відпочину на власній турбазі біля озера. ^_^

0

16

:help: Рятуйте озерце!!!!!

0

17

Так замовляю екскаватори,трактори,гоблінів-робітників...СКІКА ????? 300 БАКСІВ ???? Та я ж ЗБАНКРУТІЮ !!! :mad:  :bad:  cray

0

18

Моторошний сміх за кадром......

0

19

Нічого-нічого.Вже наторгував 50 баксів.Скелети з кладовища не вміють торгуватися... ^_^

0

20

Бє-є-є! Ти некромаг?

0

21

Я всемогутній маг ! wizard

0

22

А в якій області ти спеціалізуєшся *відкинула з обличчя чорне волосся*

0

23

Е.... я незрозумiв, шо за безпорядок... що за турбаза? Мну подобаэться тут плавати... непотрiбно портити природу...

0

24

От і я про це! А цей....:big_boss:... Тута базу хо строїть :beee:
Стоп, я ж АДМІНІСТРАЦІЯ! Ні турбазам на озері! cloce_tema

0

25

Аде написано,що це твоє озеро ?

0

26

Хош напишу? ;)
Народ на природі відпочивати хоче, а не в груді металу і пластіку! Хош я опитування (тобіж референдум) проведу? Кожен висловиться. Якщо я не права - вибачусь

0

27

Я вже назбирва гроші.Затра замовляю будівництво.

0

28

В ТОМУ І ПРІКОЛ ШО ВОНО ЗАГАЛЬНЕ ДОСТОЯНІЄ

0

29

Ну,і всі зможуть там відпочивати.За символічну плату 500 $ .

0

30

А всі і без символічної плати можуть тут відпочивати! І нікому твоя база не треба!

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Мальовничі та моторошні околиці нашого селища:) » Озеро імені Невідомого монстра:)