Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Вулиця яка не освітлюється » Чорний ринок...


Чорний ринок...

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Звигляду - це зовсім незамітний невеликий будинчок,який насправді є магічним і за дверима якого захована невелика вуличка з маленькими та тісними крамничками,ятками,столиками...Більшість продавців - нежить,щільно закутана у плащі.Тільки тут вони "легально" можуть заробити на життя не проливаючи крові..майже не проливаючи...Стелі чи неба зверху немає,замість них ліниво плеве щось сіре,тягуче,схоже на котяче блювотиння.Ми раді Вас вітати на нашому Чорному Ринку.

0

2

О, як тут... мило *криво усміхнулась*

0

3

*височезний Воїн з гвардії Елронда поклонився новиприбулій дамі* Привіт,Іланнлчко.Щось купиш ? - *це вийшов із сусідньої крамнички Елронд* Тут якраз новий товар завезли...Дещо...е-е-е..спецефічний.

0

4

О, надіюсь це холодна зброя? *Очі аж засвітились* Чого ж стоїмо? Показуй!

0

5

Дами вперед .Прошу сюди.  Ось прикрасний екземпляр...Кинджал Долі..Страшно дорогий,я б ніколи на нього гроші не нашкрябав...Мені його передали певні люди...Має гору магічних властивостей,не іржавіє,не тупиться,незнищенний.Можете навіть в ядрі Землі плавити - тільки кращий стане.Має навіть гарантію і сліди від пальців не залишаються.І це ще не все...

0

6

Я маю грошики і куплю сьогодні багато. Ти головне показуй *усміхнулась*

0

7

Ось прошу.Інкрсутований дорогоцінним камінням,золотом,платиною.

0

8

Мені вигляд не дуже важливий. Я хочу щось дійсно сильне. Попробуй дістати меч Артура Ескалібур. Зможеш?

0

9

Звісно зможу.Але якшо порівнювати ці два предмети,то різниця полягає в тому,що меч довший,а кинджал дорожчий.Але меч замовлю обов"язково.Буде завтра-післязавтра.Мої хлопаки постараються.

0

10

Тіко самого Артура не нервуйте. Він хлопака файний))) О, а де я можу і його круглий стіл купити? Не знаєш?

0

11

Стіл в нас є.Пройди дальше по вуличці і зверни наліво і побачиш великий будинок-склад.Заходь і питай Урула.Скажеш що прийшла прямо від мене.Можеш заодно глянути й стіл, ціну тобі Урул скаже.Якщо не помиляюся приблизно 4 мільйона євро...

0

12

ОГО! (і це не  інтернет) Дорогувато трошки)))

0

13

Ха-ха.Це ще дешево.Тобто спешел фо ю .Копію цього стола ми продали за 7 мільйонів євро і покупець не жалівся.

0

14

А він догадувався шо то копія ;)

0

15

Ну...е-е-е..я навіть не знаю... edg

0

16

*прийшла дівчина дуже гарна на вид*ну привін*скривилась трішки*

0

17

Здоров.Потрібна допомога ?

0

18

так

0

19

Зроби нам екскурсію!

0

20

ДА

0

21

Ох, здається його хтось кудись покликав((( Лісо, пройдемся самі? http://homepkob.net/forum/style_emoticons/default/biggrin.gif

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Вулиця яка не освітлюється » Чорний ринок...