Сделать стартовой Добавить в Избранное

۞ღ Наш форум ღ۞

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Розмови про особисте » Що робити, якщо вчитися влом...???


Що робити, якщо вчитися влом...???

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Я вже 11 рік вчуся в школі...
Все таки останній рік, треба хороші оцінки, але вже все так дістало...
Що мені робити?

0

2

Вчися, або як я віддихай на задній парті))) я останній шкільний рік так і провела))) До речі, тестування цього року є?

0

3

Тестування має бути, якщо нічого не поміняється...
Я хочу піти на підготовчі курси до інституту і там же здати ці тести... 2 в 1 Відразу вступаю в інститут і в школі екзамени не треба здавати...
Доречі, а ти як школу закінчила...???

0

4

Гімназію. Підготовчі - це хороша штука! Правильно зробиш!

0

5

А я думаю,що все ж потрібно вчитись,що ж пороьиш??

0

6

Та я намагаюсь...

0

7

Мені здається, що ти повинен вчитися, але повинен обов*язково знаходити час для дозвілля. В цьому і є секрет успішного навчання. Головне вчи посилено предмети, які будуть тобі потрібні при вступі! А з інших - вчителі поставлять. Не звірі ж. Зрозуміють.

0

8

Сьогодні вже сказали, що потрібно обрати 3 предмети, які потрібні для вступу в інститут і по ним буду здавати екзамен у школі... Укр. мова і математика - це однозначно, а от з 3 я поки що не визначився...скоріше всього візьму Географію....

0

9

Біологію не лю? Особу і суспільство, іноземну... Вибір широкий...

0

10

Біологію не сильно...в мну по ній 8 балів всього..., а англійська - це для мене взагалі мертвий предмет...можливо я б його і знав, якби в нас вчителі по два рази на рік не мінялися...
Може можна буде здавати інформатику...її я люблю...

0

11

Інформатику? Ти питання подивись! Там не питання - ліс темний! Я тож її здавати хтіла... Алгоритмів злякалась))) А літературу?

0

12

На літератури вірші здавати треба... Я більше схиляюсь до Географії...

0

13

Екзаменів всього п*ять?

0

14

Ті хто вступають у вуз здають тести з 3 предметів...

0

15

То це простіше навіть! То що ти вибрав? Маю наувазі остаточно...

0

16

Складне питання...поки не вирішив...

0

17

Маєш ше час!

0


Вы здесь » ۞ღ Наш форум ღ۞ » Розмови про особисте » Що робити, якщо вчитися влом...???